Motyvuojanti, socialinė, mobili
santykių su klientais valdymo sistema (CRM)

Galimybės

Motyvuojanti

Sistemoje taikoma žaidimų technika motyvuoja darbotojus

Socialinė

Dalykitės savo pasiekimais ir kartu su kolegomis siekite geriausių rezultatų

Mobili

Naudokite sistemą planšetėje,
telefone, kompiuteryje

Užtikrinkite klientų srautą

Sistema leis automatizuoti marketingo procesus, užtikrins potencialių klientų srautą. Kurkite vizualiai patrauklius el. laiškų šablonus. Planuokite marketingo kampanijas. Analizuokite rezultatus ir potencialius klientus paverskite tikrais klientais.

Tiesiai į tikslą!

Išbaigtas įrankių rinkinys leis valdyti pardavimus, padės užtikrinti kokybišką bendravimą su klientais, perimti kolegų darbus bei neužmiršti užduočių, skambučių ir susitikimų. Vaizdžiai pateikta informacija palengvins duomenų analizę, vers siekti numatytų tikslų ir užsibrėžti vis ambicingesnius planus.

Motyvuokite darbuotojus

Už naudojimąsi sistema ir pasiektus rezultatus darbuotojams dovanojami virtualūs prizai, taškai. Sistemoje pateikiami savaitės geriausieji. Taip pat galima motyvuoti ir realiomis dovanomis, leidžiant sukauptus taškus į jas išsikeisti.

Automatizuokite procesus

Sistema lengvai pritaikoma prie Jūsų naudojamų darbo procesų. Visa vykdoma veikla tampa automatizuota ir nenukrypstama. Todėl darbuotojai negaišta laiko atlikdami pasikartojančias užduotis ir gali sukoncentruoti dėmesį į tai kas svarbiausia - uždirbti pinigus!

Neatidėliokite ir išbandykite nemokamai!

Padidinkite pardavimus